Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego  w Płońsku

• do oddziału zerowego
  • do klasy I

na rok szkolny 2019/2020

Na podstawie zgłoszenia rodzica przyjmujemy wszystkie dzieci z obwodu szkoły.

Pozostałe dzieci przyjmujemy na podstawie wniosku złożonego przez rodzica.

Ważne!      Pracujemy na jedną zmianę.

Zapewniamy całodzienną opiekę świetlicową .

Wnioski, które należy składać do 15 marca 2019 r.  są dostępne na stronie internetowej  www.sp1plonsk.pl  i  na www.facebook.com/sp1plonsk

oraz w sekretariacie szkoły.

Kontakt:               Szkoła Podstawowa Nr 1 w Płońsku

Ul. Wolności 4

Tel. 023-662-21-62

Wniosek o przyjęcie do klasy I

Wniosek o przyjęcie do zerówki

OBWÓD SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W PŁOŃSKU:

Gen. Władysława Andersa, Generała Józefa Bema, Władysława Broniewskiego, Gen. Fieldorfa, Grunwaldzka (od nr 2 do nr 38 parzyste; od nr 1 do nr 43 nieparzyste), Handlowa, Dr Jana W. Jędrzejewicza, M. Konopnickiej, Konwalii, Mikołaja Kopernika (od nr 2 do nr 20), Krzywa, Kwiatowa, Tadeusza Kościuszki, Książęca, 1-go Maja, Adama Mickiewicza, Piastowska, Rotmistrza Pileckiego, Plac 15-go Sierpnia, Płocka (od nr 2 do nr 46 parzyste; od nr 1 do nr 55 nieparzyste), Podmiejska, ks. Jerzego Popiełuszki (od nr 1 do nr 11; od nr 2 do nr 20), Poprzeczna, Prosta, Bolesława Prusa, Proletariacka, Przechodnia, Przejazd, Pułtuska, Robotnicza, dr Leona Rutkowskiego, Rzemieślnicza, Gen. Władysława Sikorskiego, Słoneczna, Sportowa, Środkowa, Stokrotki, Szarotki, Targowa, Towarowa, Tulipanowa, Warszawska, Ludwika Waryńskiego, Wolności, Wojska Polskiego, Wspólna, Wyszogrodzka (od nr 2 do 48 parzyste; od nr 1 do 53 nieparzyste), Zajazd, Zaułek, Zduńska, Stefana Żeromskiego, Żołnierzy Wyklętych (od ul. 19-Stycznia do rzeki Płonki).