Uwaga rodzice

Zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów z dnia 11 marca br. przedszkola i szkoły podstawowe, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Płońsk zostają zamknięte do 27 marca. Jutro, tj. w czwartek 12 marca i w piątek, 13 marca, szkoła organizuje zajęcia opiekuńcze.
Od dnia 16 marca (poniedziałek) do 27 marca br. uczniowie nie przychodzą do szkoły.

Zamknięcie szkół ma na celu zminimalizowanie rozprzestrzeniania się wirusa, w związku z czym prosimy w miarę możliwości jutro i pojutrze zapewnić dzieciom opiekę w domu i nie przysyłać ich do szkoły.

Im mniej dzieci będzie przebywać w większych grupach, tym mniejsze ryzyko zarażenia. Jesteśmy w stanie kwarantanny; wskazane jest maksymalne ograniczenie kontaktu z innymi osobami, pozostanie w domu..

Kolejne informację będą ukazywać się na stronie szkoły, fecebooku oraz będą przesyłane przez dziennik elektroniczny.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefonoczny ze szkołą pod nr (23) 662 21 62 lub pocztą email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.